Ivrose recenze – zkušenosti s nákupem, hodnocení

E-shop IVrose se zaměřuje převážně na dámskou módu, v nabídce se objevují i doplňky a boty. E-shop si získal zákaznice po celém světě hlavně díky svému širokému sortimentu a nízkým cenám. IVRose také často nabízí slevové akce, díky kterým je pestré zboží ještě lákavější. Pro mnoho lidí však mohou být levné nákupy po internetu stále tabu. Jaké má e-shop IVRose recenze? Jak probíhá bezpečná platba a doprava? Vyplatí se navštívit IVRose e-shop?

Značka IVRose funguje od roku 2015 a působí ve více než 220 zemích po celém světě. E-shop IVRose přináší cenově dostupnou módu reagující na aktuální světové trendy. Výběr módního zboží je obrovský.

IVRose má sídlo pravděpodobně ve Velké Británii, jako kontaktní adresa je na webových stránkách uveden Kypr. Jedná se ovšem o asijský, nejspíše čínský e-shop.

Nakupte na IVRose dva kousky a získejte třetí se slevou 40 %.

Nakupovat na IVRose >

IVRose nabízí módu opravdu pro každého. Sortiment e-shopu následuje nejnovější trendy a současně lze najít i “basic” kousky, které by neměly chybět v žádném šatníku. IVRose má tak v nabídce vše od šatů až po spodní prádlo, navíc většina zboží je nabízena ve vícero barevných možnostech a velikostech

Podrobné informace o e-shopu IVRose nabízí článek IVRose e-shop – recenze, zkušenosti.

Proč nakupovat na e-shopu IVRose?

Hlavním důvodem pro nákup na e-shopu IVRose je velký výběr a příznivé ceny. Ženy zde mohou vybírat z moderních topů, šatů, plavek, spodního prádla, módních doplňků i bot.

E-shop IVRose nabízí tyto hlavní kategorie produktů:

IVRose – novinkyIVRose – trendyIVRose – exkluzivníIVRose – šaty
IVRose – kalhotyIVRose – móda na domaIVRose – topyIVRose – plavky
IVRose – obuvIVRose – slevyIVRose – doplňkyIVRose – nadrozměrné velikosti

Oblečení z IVRose je foceno na postavách, zákaznice tak mají lepší představu, zda jim vybraný kousek sedne. Zboží je ve standardních velikostech, u každého produktu jsou uvedeny přesné míry a k dispozici je také velikostní tabulka.

Výhodou e-shopu IVRose je, že patří mezi čínské e-shopy v češtině. Na rozdíl od jiných čínských e-shopů. Jedná se o strojový překlad, takže ne vždy je přeložení do češtiny zcela správné. Podobně funguje překlad u e-shopů AliExpress v češtině nebo Banggood v češtině.

Českým zákazníkům se automaticky zobrazuje cena v českých korunách, takže není třeba nic přepočítávat.

Oblečení a doplňky e-shopu IVRose jsou velmi podobné jako nabídka dalších čínských e-shopů zaměřených na módu. Podobný sortiment lze nalézt v e-shopech: ZafulSheInYoinsPatPatChicMe a podobně.

Sledujte IVRose výprodej a nakupujte se slevami až 80 %.

Nakupovat na IVRose výprodeji >

IVRose official – registrace

K nákupu v e-shopu IVRose není potřeba registrace, nicméně je výhodná. Registrace na IVRose přináší zákazníkům informace o aktuálních akcích a slevách a slevových kupónech.

Registrace na IVRose official také zjednodušuje a urychluje nákup. Zákazník má přehled o svých objednávkách a může využívat tzv. wishlist – seznam přání. Registrovaným zákazníkům se navíc při objednávce automaticky vyplňuje adresa.

Vyplatí se registrovat na IVRose a získat informace o aktuálních slevách a akcích mezi prvními.

Registrace na IVrose official je zcela jednoduchá. Je potřeba pouze zadání e-mailové adresy anebo přihlášení prostřednictvím facebookového účtu a potvrzení e-mailu od IVrose. Registrovat se na IVRose official je možné na tomto odkazu.

Registrace je naopak vyžadována v oblíbených čínských e-shopech Wish AliExpress. U těchto e-shopů bez registrace nakupovat nelze.

Je nakupování na IVRose bezpečné?

Nákupy z Číny jsou dnes velice populární. České zákazníky nejčastěji lákají výprodeje a slevy a těch jsou čínské e-shopy plné. Je dobré dávat pozor na extrémně nízké ceny. U značkového zboží to může znamenat padělek.

Před nákupem zboží z Číny na IVRose i na ostatních e-shopech je vhodné přečíst recenze a hodnocení zákazníků. Je to spolehlivý způsob, jak se vyhnout podvodným e-shopům. Další možností je zjistit, kdo jsou ověření prodejci z Číny.

V případě IVRose se recenze různí. Nákup na IVrose je podle recenzí zákazníků bezpečný, reálné zboží však nemusí odpovídat vybranému obrázku, a také kvalita může být nižší.

Pokud zákaznice vyhledává zaručeně kvalitní módní zboží a doplňky, měla by namísto čínského e-shopu vybrat spolehlivější internetový obchod s dobrými recenzemi jako například Zalando, Gant, Woox, případně jiné oblíbené české e-shopy.

Při nákupu nad $ 69 (přibližně 1 540 Kč) je standardní doprava IVRose zdarma.

Nakupovat na IVRose >

Bezpečný nákup na IVRose

Pro mnoho zákazníků může být odrazující platba přes internet a dlouhá doba dodání zboží. Bohužel těmto faktorům se při nákupech ze zahraničních e-shopů vyhnout nedá. I tak se však e-shop IVRose snaží svým zákazníkům nákup zpříjemnit a nabízí více způsobů platby i dopravy

Při platbě může zákazník volit mezi: 

  • platbou kartou online
  • využitím PayPalu

Právě PayPal se stal velmi populární díky svému zabezpečení a spolehlivosti. Obchodník se nedostává k údajům z platební karty, nehrozí tedy odcizení.

PayPal také využívá stále více e-shopů, a tak založení účtu může usnadnit i další nákupy. Nákup na dobírku IVRose neumožňuje stejně, jako většina čínských e-shopů. 

PayPal umožňuje rychlejší a bezpečnější posílání peněz, placení online, přijímání plateb a založení účtu zákazníka.

IVRose nabízí dopravu zdarma na objednávky s vyšší cenou než $ 69 (zhruba 1 540 Kč), jinak je třeba dopravu zaplatit. Cena se odvíjí od zvolené varianty a hodnoty odesílaného zboží. E-shop také nabízí možnost připojištění, čímž dělá nákupy ještě bezpečnější.

Zákazníci si mohou zvolit mezi variantami dopravy:

  • standardní – doba doručení se odhaduje mezi 12-25 pracovními dny
  • expresní – doba doručení se odhaduje mezi 9-12 pracovními dny

Expresní doprava je samozřejmě nákladnější, avšak rozdíl mezi cenami není nijak velký. Expresní dopravu nelze využít při uplatnění dopravy zdarma.

TIP: Některé čínské e-shopy nabízejí poštovné z Číny zdarma. Poštovné zdarma nabízí například e-shop Tmart.

IVRose – reklamace a vrácení zboží

Reklamace zboží z Číny může být pro řadu lidí komplikovaná. V případě e-shopu IVRose je reklamace i vrácení zboží poměrně jednoduchý proces.

Zboží lze vrátit bez udání důvodů do 30 dnů od data obdržení zásilky. Zboží musí být vráceno v originálním obalu, v původním stavu a bez známek používání. Vrátit nelze plavky, spodní prádlo, kombinézy, plavky, šperky, masky a doplňky.

Online nákupy jsou čím dál tím více oblíbené. Je to jednoduché a rychlé a nakupovat lze opravdu odkudkoliv. Pokud zboží nesplní očekávání, může je zákazník jednoduše vrátit.

Pro vrácení i reklamaci zboží je třeba nejprve kontaktovat zákaznický servis a řídit se instrukcemi. Zákaznický servis sdělí adresu, na kterou je třeba vrácené nebo reklamované zboží odeslat.

Platba bude vrácena do 24 hodin v případě Paypal. Pokud zákazník platil kreditní nebo debetní kartou, bude platba vrácena za 7–15 pracovních dnů. Peníze za poštovné e-shop IVRose nevrací.

Jaké má IVRose recenze?

Recenze čínského e-shopu IVRose lze dohledat na několika recenzních portálech. Více recenzí na nákup na IVRose nabízí zahraniční weby, v češtině je recenzí poměrně málo. Například na webech Heureka.cz a Zboží.cz recenze na IVRose nalézt nelze.

Pozitivní recenze IVRose

Pozitivní hodnocení vyzdvihují široký výběr a kvalitu produktů vzhledem k jejich ceně. Pozitivní reakce dále zmiňují přesné velikosti a barvy. Zákazníci chválí také rychlost dodání a komunikaci e-shopu

Pozitivní recenze chválí hlavně široký výběr a kvalitu produktů. Kladnému hodnocení se těší i rychlost dodání.

Negativní recenze IVRose

Negativní hodnocení často kritizují nízkou kvalitu zboží, která je typická pro čínské e-shopy.

Zákazníci také zmiňují, že některé zboží se nepodobá obrázku, je vyrobeno z jiného materiálu, či má dokonce jinou barvu. Dále nespokojené recenze zmiňují, že velikosti zboží neodpovídají údajům zadaným e-shopem IVRose.

Stejné stížnosti se objevují také v recenzích Shein.

Nespokojenost se pojí také s dlouhou dodací lhůtou, která se může dle recenzí IVRose protáhnout až o měsíc. Některé objednávky zákazníci vůbec neobdrželi, v takovém případě s nimi nekomunikoval ani zákaznický servis. 

IVRose – recenze na webu IVRose.com

Nejlepším vodítkem při nákupu jsou však konkrétní recenze produktů. Tak se zákazník dozví, jestli je požadované zboží kvalitní a jakou velikost objednat. Na IVRose.com většina zboží tato hodnocení má, u nejprodávanějších kousků jich jsou dokonce stovky.

Recenze u konkrétních produktů mohou být skvělým vodítkem při nakupování. Ostatní zákazníci hodnotí zboží hvězdičkami, komentářem a mohou přidat i fotografie.

Zboží je hodnoceno hvězdičkami a krátkým komentářem. V některých případech zákazníci přikládají fotografie, na kterých lze vidět, jak doručené zboží opravdu vypadá. 

Celková recenze IVRose

IVRose recenze se na portálech jako Sitejabber.com a Trustpilot.com velmi liší. Zatímco uživatelé na Sitejabber hodnotí e-shop IVRose téměř 4,5 hvězdičkami, uživatelé Trustpilot udělili IVRose pouze 3,3 hvězdiček.

IVRose získalo na recenzním webu Trustpilot hodnocení 3,3 hěvzdiček, naopak na jiném recenzním serveru jej zákazníci hodnotí 4,5 hvězdičkami.

Na obou portálech se objevují pozitivní i negativní recenze, mnohdy si hodnocení zákazníků dokonce odporují. Někteří jsou nadmíru spokojeni s kvalitou zboží, naopak druzí stav produktů kritizují.

Na Sitejabber.com také zákazníci hodnotí konkrétní aspekty e-shopu, což může napomoci při nakupování.

Recenze e-shopu IVRose jsou tedy často odlišné a nelze přesně určit, zda objednávka bude úspěšná a splní očekávání. Naštěstí IVRose umožňuje vrácení zboží do 30 dnů od doručení, a tak zákazník může zboží v případě nespokojenosti odeslat zpět. 

TIP: Kvalitní dámskou módu a módní doplňky luxusních značek jako například Michael Kors, Moschino, Armani nebo Prada nabízí e-shopy BIBLOO Urban Store.

Publikováno: 26. 03. 2021

Štítky:

Jak nakupovatRecenze

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang