Banggood Czech – ⁠český sklad

Banggood Czech – ⁠český sklad

Čínský internetový obchod Banggood svým zákazníkům nabízí skutečně široké spektrum zboží od oblečení přes elektroniku až po praktické potřeby do domácnosti. Důvodem oblíbenosti tohoto e-shopu jsou vedle obrovské nabídky produktů také nízké ceny, které jsou pro čínské internetové obchody typické. Mezi další výhody patří možnost přepnout rozhraní e-shopu Banggood do češtiny. Jak nastavit Banggood česky?

Banggood je na rozdíl od AliExpress nebo Wish, které sdružují velké množství obchodníků, koncovým prodejcem. Jeho nabídka čítá zhruba 100 000 kusů zboží různého druhu –⁠ elektroniku, příslušenství pro mobilní telefony a tablety, RC modely, oblečení, čínskou kosmetiku či například potřeby pro dům a zahradu.

TIP: Čím dál oblíbenějším produktem na Banggood se stávají kamery z Číny.

Banggood na své nové zákazníky čeká se slevou $20.

Získat slevový kupón Banggood na $20 >

Každému, kdo se rozhodne na Banggood nakoupit, se vyplatí využít cashback portál Tipli, který nabízí slevové kupony a cashback až 6,5 %.

Jak nastavit Banggood česky?

Možnost nastavit na Banggood český jazyk je výhodou pro každého, kdo si není jistý svou angličtinou nebo zkrátka upřednostňuje nákupy v mateřštině. Mezi další čínské e-shopy v češtině patří například AliExpress, Wish, DHgate, DealExtreme nebo GearBest.

Jak tedy přepnout konkrétně Banggood do českého jazyka? Stačí najet kurzorem na pole Language v pravé horní části a z nabídky vybrat češtinu. Rozhraní obchodu se přeloží pomocí automatického překladače z angličtiny a pohodlným nákupům již nic nebrání.

Stejně snadno je možné nastavit například AliExpress česky nebo eBay česky.

Banggood se do češtiny nenastaví v případě zadání adresy Banggood.cz. Tento způsob funguje například u e-shopu Amazon. Zadá-li uživatel adresu Amazon.cz, je automatický přesměrován na mutaci Amazon.de, která je v češtině. Adresa Banggood.cz neexistuje a je tedy nutné jazyk přepnout přímo v e-shopu.

Nastavit na Banggood český jazyk je možné pomocí pár kliknutí.
Nastavit na Banggood český jazyk je možné pomocí pár kliknutí.

Dalším způsobem, jak přepnout Banggood do českého jazyka, je kliknutí pravým tlačítkem myši kdekoliv na stránce a výběr možnosti Přeložit do jazyka čeština. Tento postup funguje v Google Chrome, uživatelé prohlížečů Opera a Mozilla Firefox si mohou automatický překladač stáhnout ve formě doplňku.

Je třeba počítat s tím, že se jedná o strojový překlad a některé výrazy proto nemusejí být přeloženy zcela správně. Velmi dobrou úroveň překladu má v současné době snad jen Wish v češtině. Jednou z výhod Wish je, že na rozdíl od jiných čínských e-shopů včetně Banggood lze v češtině komunikovat i se zákaznickou podporou.

Již byla zmíněna možnost nastavit na Banggood české koruny. Jak na to? Je to stejně snadné jako přepnutí jazyka. Stačí kliknout na přednastavenou měnu v horní části stránky (s největší pravděpodobností se bude jednat o USD) a nastavit koruny či jinou požadovanou měnu.

Další výhodou je možnost nastavit na Banggood české koruny.
Další výhodou je možnost nastavit na Banggood české koruny.

Díky tomu, že lze nastavit rozhraní obchodu Banggood česky, se nákup prakticky neliší od nakupování v českých e-shopech. Stačí se zaregistrovat, naplnit nákupní košík vybranými produkty a přejít k výběru dopravy a platby. Mezi způsoby platby na Banggood patří mimo jiné PayPal, který je obecně považován za nejbezpečnější způsob úhrady v online prostředí.

Banggood – český sklad

Doposud nebyla zmíněna jedna z předností e-shopu, která jej odlišuje od většiny ostatních čínských internetových obchodů a chválí si jí většina Banggood recenzí. Jedná se o sklad v Evropě, díky kterému lze při nákupech čínského zboží ještě více ušetřit. Nejedná se sice přímo o český sklad Banggood, nicméně vzdálenost není tak velká jako u čínských skladů.

Evropský sklad snižuje významně dobu dodání a stále existuje možnost, že jednou přidá Banggood český sklad. Záleží také na tom, jak bude množství objednávek v regionu a Česku růst.

Pokud si zákazník vybere produkty, které jsou v evropském skladu dostupné, neplatí DPH a clo z Číny a nemusí se tedy nijak omezovat v útratě. Jedná se o skvělý způsob, jak nakupovat čínské zboží bez cla.

Publikováno: 22. 06. 2021

Štítky:

ČeskyJak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang