Shein – recenze 2023

Shein – recenze 2023

Čínské e-shopy rostou jako houby po dešti. Nejinak je tomu i s obchodem Shein, který sice online vody brázdí už několik let, k českým zákazníkům si cestu ještě důkladně nevydláždil. Jaké jsou na Shein recenze? Kdo má jaké zkušenosti s nákupem v roce 2023?

Shein se řadí mezi neustále rostoucí řádku čínských e-shopů s módou a doplňky. Od ostatních obchodů se liší tím, že najímá síť vlastní designerů a oblečení si tak po všech stránkách vyrábí sám.

Shein nabízí slevový kupón SADCZ15, díky kterému lze ušetřit 15 % z objednávky nad 19 €.
Využít 15% slevu na Shein >

Zároveň se pyšní sekcí Curve + Plus, což je kategorie určená zákaznicím plnějších tvarů. V záplavě miniaturních čínských velikostí se jedná o krok správným směrem k uspokojení široké evropské poptávky.

Ani plnoštíhlé slečny se nemusejí obávat nákupů z Číny. Větší velikosti jsou na Shein bohatě zastoupeny.

Zákazníci oceňují možnost vybírat si oblečení nejen dle velikosti a barev, avšak také dle příležitosti, například party módu, dle tělesného typu, stylů a trendů.

Při registraci dostává zákazník slevu $ 3 a dopravu zdarma na svůj první nákup.
Využít slevu a dopravu zdarma >

Shein zkušenosti

Co se ohlasů týče, jsou na tom Shein recenze takřka padesát na padesát. Dnešní zákazníci už jsou v nakupování online ze zahraničí zběhlejší než dřív a v čínských e-shopech nakupují s rezervou. Především vědí, jak fungují nákupy z Číny.

TIP: Prověřené čínské e-shopy jsou:

Nakupovat levné oblečení z Číny má svá rizika i své výhody. Je dobré všechny nákupy online brát s nadhledem a číst recenze.

E-shop s oblečením 50style nabízí 10% slevu na první nákup.
Nakupte oblečení se slevou na 50style >

Přesto je nákup na Shein častokrát sázkou do loterie, která se může změnit v noční múru. Dokazují to negativní komentáře na hodnotícím portálu Trustpilot, kde kupující nejčastěji žehrají nad dlouhou dobou dodání zboží z Číny.

Shein negativní recenze

Záporných recenzí obchodu Shein je bezpočet. Kromě již zmíněného delšího doručení objednávek je na štíru také kvalita produktů. Zákazníkům se nelíbí materiál, z nějž jsou cítit umělé materiály a ani na pevnost stehů se nedá spolehnout.

Trčící nitky jsou zmiňovány často, stejně tak fleky na nových výrobcích. U některých kabelek se na povrchu našly dokonce zbytky lepidla. Mnozí zákazníci dosud nevědí, zda je bezpečné nakupovat zboží z Číny.

Barvy a kolikrát ani velikosti výrobků Shein nesedí tak, jak by měly.

Zákazníci v recenzích na Shein poukazují na pofidérní kvalitu a dodané zboží považují za produkt na jedno použití, poněvadž dle jejich názoru nepřežije ani první vyprání. Některým se nelíbí také drahé poštovné při vracení zboží Shein a celkově podmínky reklamací zboží z Číny.

U spousty kousků nesedí barevnost jako na fotkách, což ovšem většina zákazníků chápe a přijímá bez stížností. Na druhou stranu dodávají, že v kamenném obchodě by stejnou věc nekoupili.

Obchod s oblečením Lunzo nabízí dopravu zdarma na všechno zboží.
Prohlédnout a nakoupit zboží na Lunzo >

Shein pozitivní recenze

Shein obchod = recenzemi protkaný e-shop. Kladných ohlasů existuje nemálo. Na celé čáře vede pochvala na extrémně nízké ceny, díky nimž se vyplatí zboží koupit i s rizikem nižší jakosti.

V současnosti probíhá sezónní výprodej se slevami až 50 % na Gant.
Nakupovat oblečení na Gant >

Řada hlasů si pochvaluje u každého zboží fotky reálných zákazníků, díky čemuž mají před uskutečněním nákupu mnohem lepší představu, jak bude výrobek reálně vypadat a nekupují zajíce v pytli.

Velké procento zákazníků radí nakupovat spíše větší velikosti, ještě lépe řídit se uvedenými tabulkami rozměrů, aby se lidé vyhnuli rozčarování při rozbalení objednávky.

Celkově sice obchod Shein vykazuje jen téměř 2,5 hvězdiček z pěti, ovšem mnoho zákazníků láká originalita, jedinečnost a nízké ceny zboží. Proto snesou sem tam i špatnou zkušenost na čínských e-shopech.

Publikováno: 15. 04. 2021

Štítky:

Recenze

Copyright © 2023 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang