Tipy na slevy

Tipy na slevy

Je zbytečné utrácet více peněz, než je nutné. Jistě se vyplatí hledat způsoby, jak ušetřit. Nejsnazší cestou, jak šetřit peníze, jsou nákupy ve slevách. Může však být těžké zorientovat se v široké nabídce slev a najít to, co hledáme. Naštěstí existuje několik způsobů, jak si udělat alespoň základní přehled o slevách v okolí.

Tipy na slevy jednak zveřejňují prodejci sami, protože je to v jejich vlastním zájmu. Vydávají proto nejrůznější letáky s nabízeným zbožím ve slevě. Další tipy na slevy se nacházejí na internetu. Například přímo stránkách prodejce nebo na nejrůznějších slevových portálech, kde lze vybrané slevy rovnou využít.

Tipy na slevy se mohou objevovat také ve formě reklam, které běhají v nejrůznějších oknech na internetu. Také v televizi nebo dokonce v rádiu mnohdy reklama upozorňuje na chystané slevy nejrůznějších produktů a služeb. Slevy a výprodeje jsou zkrátka všude kolem nás.

Slevové portály

Tipy na slevy lze najít hlavně na již zmíněných slevových portálech. Ty totiž slevy shromažďují a uživatele tak informují o aktuálních výhodných nabídkách. Díky tomu nám neutečou například slevy na oblečení Gant, Camaieu nebo slevy na kufry Wittchen.

TIP: Některé materiály oblečení není vhodné dávat do sušičky a doporučuje se sušení na sušáku na prádlo.

Za skvělé ceny lze nakupovat například oblečení, hračky, věci do domácnosti, kosmetiku i jiné zboží nejrůznějšího druhu na čínských i českých e-shopech.

TIP: Ušetřit lze také na nákupu potravin. Například Billa bonus club body mohou nákup výrazně zlevnit. Zákazníci mohou ovšem čerpat i z jiných výhod, které Billa bonus club přináší.

Mezi populární e-shopy, kde na zákazníky čeká nespočet slevových akcí, patří AliExpress, Lunzo nebo eBay. Převážně pro nejnovější dámskou módu je určen například obchod Shein.

Ačkoliv tento e-shop nenajdeme pod českou verzí Shein.cz, slevy na různé druhy oblečení, zejména při Black Friday, jsou zde zcela běžné.

Důležité je se řídit i recenzemi a neutrácet zbytečně peníze na neověřených e-shopech. Recenze Lunzo nebo recenze AliExpress jsou však z velké většiny pozitivní.

Navíc zde mohou být také slevy na pobyty a dovolené nebo třeba na nejrůznější zážitky, jako je například vyhlídkový let letadlem a podobné. V tomto případě je řeč především o Slevomatu, jedním z nejznámějších slevových portálů u nás.

Slevové akce

Nakoupit zboží v mimořádných slevách je možné celosvětově na Black Friday. Černý pátek je rozsáhlá slevová akce, do které se zapojují i české e-shopy. Vztahuje se ale i na zahraniční e-shopy, které lze nastavit pro pohodlí do češtiny např. Amazon.cz. Datum, kdy je Black Friday, se každý rok mění, vždy se však jedná o pátek po americkém Dni Díkuvzdání. Black Friday 2020 spadá na 27. listopadu.

TIP: G2A nebo Fanatical nabízí po celý rok různé akce a slevy na herní zboží. Naopak Primark celoročně zlevňuje oblečení a doplňky, Primark Praha by se v blízké době měl otevřít i v Česku.

Tipy na slevy jsou opravdu všude, ať už v tištěné, elektronické nebo jen mluvené podobě. Spoustu tipů na slevy dostáváme denně také od svých známých, aniž si to uvědomujeme. Buďme tedy pozornější a nenechme si žádný tip na slevy ujít.

Pokud chce člověk zůstat v obraze a získat opravdu ty nejlepší nabídky, vyplatí se sledovat portál Slevove.cz, který funguje jako průvodce těmi nejzajímavějšími slevami.

Publikováno: 28. 03. 2014

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang