Lunzo – recenze, doba dodání, podvodníci – je bezpečné?

Lunzo – recenze, doba dodání, podvodníci – je bezpečné?

Nákupní galerie Lunzo disponuje rozsáhlým sortimentem zboží. Koupit je zde možné oblečení, boty, elektroniku, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího. Nejvýraznějším plusem tohoto internetového obchodu je jednoznačně doprava zdarma. Zákazníci se však často ptají, zda je Lunzo podvod. Jaké jsou na Lunzo recenze? Vyplatí se zde nakupovat?

Před zodpovězením otázky, zda je Lunzo podvod, je vhodné si nejprve e-shop představit. Jedná se o českého zprostředkovatele zboží z Číny. Jinými slovy, Lunzo zkrátka zákazníkům přeprodává produkty z čínských e-shopů.

Se slevovým kódem 10632 lze získat slevu 10 % na Lunzo.cz.
Uplatnit slevu 10 % na rozsáhlý sortiment obchodu Lunzo>

Výhody e-shopu Lunzo

Asijští dodavatelé umožňují internetové galerii Lunzo přinést nakupujícím mnoho výhod. Konkrétně Lunzo na svých stránkách uvádí garanci:

 • poštovného zdarma na všechny produkty
 • nízkých cen za vysokou kvalitu zboží
 • dodací lhůty od 5 do 25 dnů

Nakupování z Číny si oblíbilo již mnoho Čechů. Zprostředkovatel asijského zboží Lunzo může být pro některé z nich přínosný převážně kvůli českému e-shopu a možnosti platby v českých korunách. Nakupovat na Lunzo je možné na tomto odkazu.

Nicméně je nutné podotknout, že v dnešní době existuje již mnoho čínských e-shopů v češtině. Řadí se mezi ně například AliExpress, Wish, Gearbest a další. S jistotou se dá říci, že se jedná o ověřené e-shopy, ačkoliv se lidé často ptají, zda je například Wish podvod.

Lunzo nabízí poštovné zdarma na veškerý sortiment.
Nakupovat s dopravou zdarma >

E-shopu Lunzo se dá k dobru přičíst také rozsáhlá nabídka zboží a velmi přehledný e-shop. Zákazníky jistě potěší také nízké ceny, ty jsou však v případě čínských e-shopů ještě nižší.

Lunzo e-shop je dostupný na adrese lunzo.cz.

Lunzo – doba dodání a bezpečnost

Zákazníci se v některých případech domnívají, že je Lunzo podvod a mohou na webu najít podvodníky. Tyto obavy jsou sice oprávněné, nicméně je lze snadno vyvrátit. Galerie Lunzo poskytuje uvedené služby a zprostředkovává zboží z Asie z nejlepších čínských e-shopů.

Na druhou stranu, Lunzo recenze nejsou příliš pozitivní. Na srovnávacím portálu Heuréka si lze přečíst hned několik negativních recenzí, ve kterých se v některých případech zmiňuje, že jsou majitelé Lunzo podvodníci. Nejčastěji si potom uživatelé stěžují, že jim zboží přišlo s velkým zpožděním, nebo dokonce nedorazilo vůbec.

Příklady negativních recenzí nákupní galerie. Dlouhá doba dodání je častým problémem.

To je bohužel zapříčeněno právě objednáváním zboží z Číny. Dlouhá doba doručení je výraznou nevýhodou čínských e-shopů. Obchod Lunzo je zcela závislý na čínských dodavatelích, proto je zde třeba počítat s delší dobou dodání, než v případě jiných českých e-shopů.

Ověřený čínský e-shop AliExpress se pyšní až 10 miliony produktů v nabídce.
Nakupovat na AliExpressu je možné zde >

Lunzo recenze

Recenze na obchod Lunzo lze nalézt také na portálu Zboží.cz. Zde je hodnocení o něco příznivější. S obchodem je zde spokojeno 71 % hodnotících zákazníků.

E-shopu tak tento portál přičítá téměř 4 hvězdičky z 5. Drtivá většina zákazníků je spokojena také s dobou dodání či komunikací e-shopu.

Lunzo zde ohodnotilo 1 379 zákazníků.

Bohužel i zde člověk nalezne mnoho negativních recenzí. Lidé si stěžují, že komunikace s e-shopem vázne a zboží nepřichází včas. Problémy mají také s reklamací zboží či vrácením peněz.

Zákazníci, kteří si e-shop Lunzo pochvalují, nejčastěji zmiňují následující aspekty:

 • kvalita zboží
 • dobré ceny
 • velký výběr zboží

Příznivé recenze na Zboží.cz však nejsou ověřeny. Není tak jisté, zda pozitivně e-shop hodnotí opravdu ti, kteří na něm nedávno nakoupili.

Lunzo – alternativy

Vhodnou alternativou k e-shopu Lunzo jsou samotné čínské e-shopy. Jejich sortiment je mnohdy ještě širší než v případě Lunzo.cz. I zde však zůstává nepříjemnost v podobě dlouhé doby dodání či komplikace s reklamací zboží z Číny.

Které čínské e-shopy nabízejí podobné zboží jako Lunzo?

Druhou variantou jsou jiné české e-shopy. Ty sice nabízejí dražší zboží, nicméně jsou velmi dobře hodnocené. Jejich nespornou výhodou je rychlé doručení a bezproblémová komunikace.

Nakupovat se vyplatí například na těchto českých e-shopech:

Zákazníky českých e-shopů potěší především kvalita zboží, nakupování v mateřském jazyce a snadná reklamace. Přeci jen je jednoduší komunikovat s českým prodejcem, než s obchodníky z Číny.

Lunzo nabídka zboží

Sortiment e-shopu Lunzo je jednou z jeho nejvýraznějších výhod. Sehnat lze v této online nákupní galerii téměř vše. Nabídka e-shopu Lunzo udělá radost milovníkům módy, nadšencům do elektroniky, sportovcům i maminkám s dětmi.

Co vše lze na Lunzo e-shopu sehnat? Člověk zde může koupit:

 • oblečení a doplňky
 • obuv
 • domov a zahrada
 • elektronika a příslušenství
 • kabelky, peněženky
 • sport a zábava
 • šperky a hodinky

Jednotlivé sekce se dělí na další podkategorie. Například v kategorii elektronika jsou k dostání mobily, tablety, reproduktory, klávesnice a mnoho dalšího. Elektroniku také nabízejí čínské e-shopy jako MiniInTheBox či Cafago.

Nakupovat nebo nenakupovat na Lunzo?

Zkušenosti zákazníků s Lunzo jsou velmi rozporuplné. Na jedné straně se dá nalézt spousta pozitivních recenzí. Na straně druhé si však mnoho zákazníků na Lunzo e-shop stěžuje a varuje ostatní před nákupem.

E-shop Lunzo však poskytuje velkou výhodu v podobě nízkých cen a poštovném zdarma. Toho Lunzo docílil tím způsobem, že objednává pouze produkty s poštovným zdarma. Zdarma je možné získat například poštovné na AliExpressu.

Mezi nejčastější výtky patří dlouhá doba doručení. S tím je proto třeba dopředu počítat. Zboží z Číny do Čech obvykle dorazí až v řádu několika týdnů. Lunzo s tím však jako zprostředkovatel bohužel nemůže nic dělat.

Publikováno: 13. 02. 2021

Štítky:

RecenzeSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang