Nejlepší couvací kamery do auta – levné z Číny

Nejlepší couvací kamery do auta – levné z Číny

Kamery do auta se v posledních letech stávají nezbytností každého řidiče, čehož si jsou vědomi i čínské e-shopy. Couvací kamery z Číny zabraňují vypjatým situacím na přeplněných parkovištích. Palubní kamery zase usnadňují oplétačky s policií při dopravních nehodách, kterých s houstnoucím provozem přibývá. A už dávno se nejedná o žádné nadstandardní vybavení. Ceny za levné kamery z Číny totiž začínají už na pár stovkách.

Nákupy zboží z Číny se těší velké oblibě po celém světě. V posledních letech do popředí kromě levného oblečení z Číny vstupuje také elektronika. Oblíbené jsou například mobily z AliExpressu nebo Xiaomi produkty na Gearbest.

Slevový kód IN59IK6V sníží cenu nákupu na AliExpressu o 19 USD.

Uplatnit slevový kód na aliexpress.com >

TIP: Oblíbenými módními produkty v asijských obchodech jsou šaty z AliExpressu, plavky z AliExpressu nebo boty z Wish.

Kromě telefonů, notebooků a drobné elektroniky jsou velice vyhledávaným zbožím na těchto e-shopech auto kamery Číny všeho druhu. Které e-shopy levné kamery z Číny nabízejí?

Nejlevnější čínské e-shopy s elektronikou:

Lidé někdy k nákupům z Číny bývají skeptičtí a o elektronice to platí obzvlášť. Kdo však čte recenze a dokáže poznat podvodný e-shop, nemusí se obávat, zda je nakupování zboží z Číny bezpečné. V případě nespokojenosti je možné zboží vrátit.

Pro nedůvěřivé zákazníky je tedy lepší možnost nakoupit na některém z českých e-shopů zaměřujících se na elektroniku. Mezi ně patří i Smarty.cz, který se mimo chytrá zařízení zaměřuje i na audio-video.

TIP: Náhradní díly pro auto-moto z v České republice nabízí Mroauto. S expresním dodáním lze mít požadovaný díl již do 1 dne doma. Rychlé dodání náhradních dílů poskytuje rovněž e-shop Autodíly Cardo.

Nabídka auto kamer z Číny

Auto kamery nabízejí takřka všechny čínské e-shopy, které mají v katalogu elektroniku a příslušenství k autům. Obvykle se nacházejí ve složce Automobiles & Motorcycles nebo jí podobné. Je možné si čínské e-shopy přenastavit do češtiny, případně využít překladač z angličtiny.

Každého jako první pro nákup elektroniky z Číny jistě napadne AliExpress. Rubrika Car Video Surveillance s více než miliónem a půl položek se nachází v podkategorii Car Electronics.

Levné kamery z Číny
Při výběru auto kamery z Číny je AliExpress sázkou na jistotu.

Ceny za auto kamery z Číny na AliExpressu začínají už na pár dolarech a končí na několika stovkách až tisících. Průměrné ceny těch nejprodávanějších auto kamer se pohybují kolem 50 dolarů. O spokojenosti zákazníků s těmito modely svědčí jejich hodnocení, které je obvykle téměř nejvyšší možné.

TIP: Na většinu položek na AliExpressu se vztahuje poštovné zdarma. Zato si zákazníci musí pozorně přečíst podmínky placení cla a DPH z Číny.

Také Banggood disponuje výběrem levných palubních i couvacích kamer do auta z Číny, s několika stovkami položek je však výrazně slabší. Bangood na rozdíl od AliExpressu nesdružuje milióny obchodníků, nýbrž je koncovým prodejcem svého zboží. Proto je jeho nabídka užší. Na druhou stranu si zde zákazník nemusí dávat pozor na podvodníky.

Auto kamery z Číny
Širokou nabídkou levných kamer z Číny disponuje také méně známý e-shop Banggood.

Co se kvality týče, má Banggood mnohé co nabídnout. I zde lze najít nejrůznější typy palubních i parkovacích kamer z Číny, jejichž ceny začínají na několika málo dolarech. Už za těch pár korun se zde dají sehnat skvělé auto kamery. Celkově jsou na Banggood podobné ceny jako na AliExpressu.

Slevový kód BGTT10 přináší na e-shopu Banggood slevu 10 % na celý nákup.

Uplatnit slevový kód na Banggood.com >

Auto kamery má v katalogu také DealExtreme, MiniInTheBox a LightInTheBox, nabídka a ceny se však příliš neliší od výše uvedených prodejců.

Palubní kamery z Číny

Výběr auto kamery záleží čistě na požadavcích zákazníka. Těmi nejrozšířenějšími jsou palubní kamery.

Taková kamera vyřeší řadu zbytečných nepříjemností a komplikací. Svému majiteli může pomoci, když se se svým vozem stane obětí pojistného podvodu či zkrátka dopravní nehody, u níž není jasný viník ani celý průběh. V dnešním hustém provozu už se jedná o takřka nezbytnou výbavu každého řidiče.

Palubní kamery z Číny

70mai Dash Cam Pro

Cena: 56,99 – 88,56 USD

Koupit >

Auto kamera 70mai Dash Cam Pro je zařízením pro trochu náročnější zákazníky. Je možné ji ovládat hlasem (v angličtině) a nerozptylovat se tak při řízení. K bezpečí posádky přispívá i asistentem, který při jízdě hlídá vodící čáry a překážky před autem.

Disponuje úhlem záběru 140 stupňů a rozlišením 1944p, což zajišťuje skvělou kvalitu videa i za tmy. Z AliExpressu ji lze s hodnocením 4,9 objednat už od 56,99 USD, a to i z Polska a Belgie.

TIP: Kdo neovládá cizí jazyky, nákup auto kamery mu usnadní zobrazení Banggood v češtině a AliExpress v češtině.

Komu stačí kvalita videa 1080p a základní funkce, uspokojí ho tato palubní kamera z čínského obchodu Banggood. Disponuje nočním viděním, parkovacím asistentem i detekcí pohybu. Má široký úhel záběru 170 stupňů. Zákazníci si ji chválí a udělují 4,5 hvězdiček z 5.

Parkovací kamery z Číny

Parkovací kamery z Číny jsou levným a spolehlivým pomocníkem při couvání na úzké parkovací místo, při otáčení se na malém prostoru a v dalších vypjatých situacích, kdy řidiči musí zařadit zpátečku.

Upozorní řidiče na každou nečekanou překážku za autem, třeba i v podobě chodce či zvířete. Význam mají obzvlášť v dlouhých autech a ve vozidlech, která nedisponují zadním oknem.

Každý nový zákazník AliExpressu získává na svůj první nákup slevový kupón ve výši $2.

Začít nakupovat na aliexpress.com >

Parkovací kamery lze umístit i na přední část auta. To ocení především majitelé aut s dlouhým předkem i každý méně zkušený řidič.

Parkovací kamery z Číny

Hippcron parkovací kamera

Cena: 3,09 – 4,69 USD

Koupit >

Tato Hippcron couvací kamera do auta z Číny nabízí spoustu muziky za málo peněz. Za pár korun disponuje vším potřebným, a to navíc s hodnocením 4,6 na AliExpressu.

Pro dokonalý přehled o prostoru za autem se umísťuje zvenku. Řidič na displeji, který má na palubní desce, vidí mimo jiné vodící čáry, usnadňující parkování. Díky zabudovanému LED světlu poslouží i v noci, a to v HD rozlišení.

Duální kamery z Číny

Duální kamery slouží k dokonalém přehledu o tom, co se děje před vozidlem, za vozidlem i v něm, neboť se, jak název napovídá, skládají ze dvou částí. Jedna z nich je klasická palubní kamera, která se umísťuje na čelní sklo, a slouží k nahrávání provozu před autem a případných dopravních nehod.

TIP: Nakupující hojně objednávají také levné mobily z Číny a příslušenství k nim. Příkladem jsou kryty na mobil z Wish.

Vlastnosti a funkce druhé kamery se liší v závislosti na konkrétním typu. Většinou se připevňují na zadní sklo, voděodolné modely lze umístit i zvenku. V této pozici mají kamery identickou funkci jako ty přední, tedy nahrávat, co se děje za autem. Některé lze využít i jako couvacího asistenta.

Tuto část kamery je možné umístit rovněž na čelní sklo, s objektivem namířeným do vozu. Tam slouží k monitorování situace uvnitř auta, což ocení především taxikáři a různé přepravní společnosti.

Couvací kamery z Číny

Viofo A129-DG Duo

Cena: 159,99 USD

Koupit >

Duální kamera Viofo A129-DG Duo se postará o pozorování situace před autem i za ním. Hlavní část s dvoupalcovým LCD displejem a ovládáním se připevňuje na čelní sklo, menší kamera na zadní. Disponuje úhlem záběru 140 stupňů a parkovacím asistentem.

Nechybí ani takové vymoženosti jako Wi-Fi a GPS. Kvalita videa je full HD. Banggood ji prodává za 159,99 USD.

Levnější alternativu kombinace palubní a couvací kamery z Číny nabízí značka Jansite. Na AliExpressu stojí 30,59 USD až 94,34 USD podle obsahu balení, nejlevnější verze zahrnuje pouze přední kameru.

Tento typ palubní kamery z Číny se připevňuje namísto zpětného zrcátka, její druhá část pak na zadní sklo. Přední kamera natáčí prostor před autem a zároveň slouží jako desetipalcový dotykový displej. Na tom si lze nastavit výhled před auto, za auto nebo oba najednou.

Auto kamera z Číny 3 v 1

Komu nestačí dvě kamery, může mít rovnou tři v jednom balení. A to za skvělou cenu, čehož je důkazem výrobek od značky E-ACE na AliExpressu.

Kamera z Číny

E-ACE Car DVR 3 Cameras

Cena: 20,15 – 46,09 USD

Koupit >

Stejně jako duální kamery se skládá z dvou částí, přičemž kamera na čelním skle natáčí kromě prostoru před sebou také vnitřek auta. Na čtyřpalcovém displeji je možné si současně pustit dva ze tří výhledů. Úhel záběru je skvělých 170 stupňů. Samozřejmostí je parkovací asistent, detekce pohybu a noční vidění.

Recenze na auto kamery z Číny

Kamery z levných čínských e-shopů nám nabízejí stejné funkce jako ty od ověřených prodejců, a to často za pár korun. Proto se mezi zákazníky těší velké oblibě. Na AliExpressu i na Banggood má velké množství kamer stovky až tisíce zákazníků, z čehož lze usuzovat spokojenost se zbožím.

TIP: Kamery za výhodnější ceny lze koupit také na českém e-shopu Alza s ISIC slevou.

Ještě více o ní vypovídají recenze, které si je možné přečíst u každé položky zvlášť. Ty nejprodávanější mají v drtivě většině téměř plný počet hvězdiček. Zákazníci si chválí funkce, kterými disponují, obsah balení a především výborný poměr cena–⁠výkon.

Na druhou stranu je zde oproti českým e-shopům potřeba počítat s dlouhou dodací lhůtou. Také reklamace zboží z AliExpressu a celkově reklamace zboží z Číny někdy mohou být komplikované. Před nákupem dražší položky se proto určitě vyplatí pečlivě si přečíst názory na daného prodejce a ideální využít čínský e-shop s poštovným zdarma.

Publikováno: 28. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang