AliExpress Day 2020 – největší slevy v roce

AliExpress Day 2020 – největší slevy v roce

Jeden z nejočekávanějších nákupních dní roku je opět zde. Řeč je o slevovém festivalu AliExpress Day, který už tento čínský nákupní gigant pořádá několik let. Ve středu 11. 11. se tak zákazníkům z celého světa nabízí možnost nakoupit až v 70% slevách. A jaké zboží se vyplatí koupit?

Ať už si to někteří z nás přiznávají nebo ne, na slevy slyšíme zkrátka všichni. Kdo by taky nerad neušetřil nějaké peníze? I letos je to možné právě díky AliExpress Day 2020.

AliExpress.com - TOP produkty s dopravou zdarma

Více než 100 milionů výrobků na jednom místě, spolehlivá zákaznická podpora, atraktivní slevy i doprava zdarma. To vše jsou důvody, proč je AliExpress jedním z nejoblíbenějších e-shopů současnosti.

Začít nakupovat

Co je vlastně AliExpress Day?

Jedná se o nákupní festival plný přímo gigantických slev, který každoročně pořádá čínský AliExpress, který je součástí rovněž známé skupiny Alibaba Group.

A datum 11. 11. není pouhou náhodou. Tento den v Číně připadá na tzv. Singles‘ Day, který se dá přeložit jako svátek nezadaných. V tento nákupní den jsou však slevy určeny naprosto pro každého.

AliExpress Day je každým rokem známější a lidí, kteří chtějí ulovit zajímavé produkty za výhodné ceny, stále přibývá. Například v loňském AliExpress Day 2019 bylo prodáno tolik rtěnek, že by po vyrovnání sahaly do výšky rovnající se 49 Eiffelovým věžím.

Podobnou slevovou akcí je i AliExpress Black Friday, který se rovněž odehrává v listopadu a nabízí zboží se slevami až 70 %. V českém měřítku se mezi takto rozsáhlé akce řadí kupříkladu Dny Marianne.

TIP: Akcie internetového gigantu Alibaba se propadly. Co to znamená a jaká je budoucnost tohoto konsorcia?

AliExpress Day představuje slevy až 70% slevy na všechno.
Nakupovat zboží ve slevě >

Jaké produkty jsou v nabídce? Podívat se na zboží ve slevě na AliExpressu je možné zde.

Jak bude AliExpress Day 2020 probíhat

Každý rok se do této slevové akce zapojuje více a více prodejců, kteří nabízejí slevy až u 15 milionů produktů. Jedná se tedy o zcela jedinečnou možnost, jak ušetřit na Vánoce.

AliExpress Day 2020 startuje 11. 11. a konec těchto slev je naplánován až na 12. 11. v noci. Většina prodejců na AliExpress své slevy vystavuje již několik dní dopředu. Navíc v mobilní aplikaci AliExpress je možné pomocí hry získat i nějaké slevové kupóny navíc.

Nakupovat zlevněné zboží na AliExpressu je možné zde.

Zboží ve slevě na AliExpress Day

A co se vyplatí na AliExpressu? Jelikož je nabídka na AliExpressu tak rozsáhlá a slev bude opravdu hodně, není lehké se zorientovat. Toto je několik málo tipů, jaké zboží vyhledávat:

Na AliExpressu si vybere určitě každý. Pokud například muži vyhledávají tipy na vánoční dárky pro ženy, AliExpress Day může být nápomocen. I pro ty nejmenší je zde možné koupit již zmiňované hračky, například AliExpress Lego.

Podívat se na nabídku zboží lze přes tento odkaz.

AliExpress disponuje širokou nabídkou. Díky AliExpress Day může být nákup ještě levnější.
Nakupovat na AliExpress je možné zde >

Na co si dát pozor

AliExpress Day 2020 je skvělou příležitostí, jak nakoupit opravdu levně. Přesto je však důležité řídit se několika zásadami a znát důležité informace. V každém případě je výhodné mít AliExpress v češtině.

Existuje celá řada případů, že AliExpress zboží nedorazilo. Naštěstí reklamace na AliExpressu není nic složitého a domluva se zákaznickou linkou o vrácení peněz je nadmíru dobrá.

Je třeba brát v potaz i AliExpress velikosti, jelikož levné oblečení z Číny se přece jenom lehce liší od evropského číslování. Při nákupu AliExpress oblečení je ideální volit velikosti o jedno až dvě čísla větší.

Zákazníci by měly brát v potaz i tzv. skrytý prodej na AliExpressu. Není třeba se však nečeho obávat, AliExpress je bezpečný.

AliExpress Day 2020 je jedinečná možnost, jak ušetřit při vánočních nákupech.

Nakupovat zboží ve slevě na AliExpressu je možné zde.

Platba na AliExpressu

Co je AliExpress už ví takřka každý. Nicméně jak platit na AliExpressu už může být pro někoho oříšek. AliExpress nabízí službu WebMoney, která však pro českého zákazníka může působit poměrně složitě a v konečném důsledku není ani výhodná.

Prohlédnout si slevy na AliExpressu je možné skrze tento odkaz.

Dále AliExpress nabízí standardní uhrazení objednávky platební kartou, a nebo pomocí služby Western Union. Stejně jako v případě WebMoney se nejedná o příliš výhodnou variantu, a to kvůli vysokým poplatkům.

AliExpress Day je slevovým festivalem, díky kterému lze ušetřit dost peněz.
Nakupovat ve slevě na AliExpressu >

Doprava na AliExpressu

AliExpress Day 2020 bude velkým dnem i pro dopravce po celém světě. Letošní rok je pro české zákazníky odlišný v tom, že se poprvé bude jednat o spolupráci mezi AliExpress a Českou poštou. To jistě pomůže i zákazníkům, kteří nakupují vánoční dárky na poslední chvíli, např. při AliExpress Black Friday Fest.

Nákup se pro zákazníky z České republiky v zásadě nemění, výhodou však bude jistota, že dané zboží nebude zatíženo dodatečnou daní z přidané hodnoty nebo clem.

Při nákupu nad $120 lze díky slevovému kódu 15BONUS získat $15 slevu na celý nákup.
Získat slevu na AliExpressu >

Česká pošta chce díky exkluzivní spolupráci s AliExpressem zařídit, aby zákazníci své zásilky obdrželi již do 10 dnů od objednání.

Nicméně sledování zásilek z AliExpressu je i nadále možné, což každému zákazníkovi zajišťuje přehled o své objednávce.

Zboží na AliExpressu si vybere naprosto každý.
Prozkoumat nabídku na AliExpressu >

Slevy až 70 % lze získat při nákupu 11. 11. právě přes tento odkaz.

Jak ušetřit ještě více?

AliExpress Day 2020 již sám o sobě nabízí enormní množství slev, díky kterým je nákup na AliExpressu opravdu výhodným.

Nicméně díky cashback portálům, je možné z nákupu získat určitou částku zpět. AliExpress cashback podporuje a další výhodné slevy tak lze vyhledat například na Tipli.

Slevy na AliExpressu je možné vyhledat zde.

Publikováno: 11. 11. 2021

Štítky:

Jak nakupovatSlevový kupón

Copyright © 2024 Slevove.cz. Všechna práva vyhrazena | Nakódoval Leoš Lang